Båthenger md 2000
HJEM > MD TRAILER > BÅTHENGER MD 3000
Båthengerne på bildene kan være ekstrautstyrte
Tilbehør til båthenger MD 2000
- 50 mm kulehanske
- Støtteben
- Magnetisk belysning (7-polet)
- 80 cm støtter
Båthenger MD 2000
Pris: 22 375 SEK (inkl. mva)
Pris ekskl. mva 17 900 SEK
![]()
Vår MD 2000 er en ubremset LGF båthenger bygget i en robust stålkonstruksjon. Den leveres med traktorøye. Båthengeren MD 2000 passer til de fleste båtmodeller som snipa, seilbåt og motorbåt.
Vi spesialbygger selvfølgelig også etter dine ønsker!
| Maks belastning | 2000 kg |
| Anbefalt båtlengde | Opptil 7 m |
| Total vekt | 2250 kg |
| Tjenestevekt | 300 kg |
| Total lengde | 6,8 m |
| Total bredde | 240 cm |
| Aksetype | Enkeltakse (bevegelig) |
| Hjuldimensjon | 10,0 / 75-15,3 stålfelg |
Kenskaper til båthengeren
- Anti-rust malt og toppmalt i mørkegrå
- 2 par 50 cm sidestøtter følger med, hvis lengre støtter ønskes, se tilbehør.
- Sterkt støttehjul inkludert
- Styre surringsløkker
Merk
- Sterkt støtteben er ikke inkludert
-
Båthengeren passer til båter i standard utførelse, under spesielle forhold kan hengeren selvfølgelig tilpasses din båt!
