Båthenger md 4000
HJEM > MD TRAILER > BÅTHENGER MD 4000
Båtvogner på bildene kan være ekstra utstyrt
Tilbehør til Båthenger MD 4000
- 50 mm ballhanske
- Støtt ben
- Magnetisk belysning (7-pol)
- 80 cm støtter
Båthenger MD 4000
Pris: 35 000 SEK (inkl. mva)
Pris ekskl. mva 28 000 SEK
![]()
Vår MD 4000 er en ubrutt LGF -båtvogn bygget i en robust konstruksjon av stål. Den kommer med en traktorsløyfe. Båtvognen MD 4000 passer til de fleste båtmodeller som snip, seilbåt og motorbåt.
Vi spesialiserer oss selvfølgelig på dine ønsker!
| maxlast | 4000 kg |
| Anbefalt båtlengde | opp til 8 m |
| Total vekt | 4400kg |
| servicevekt | 400 kg |
| Total lengde | 6,8 m |
| Total bredde | 240 cm |
| Axle Type | enkeltaksel (avtakbar) |
| Hodedimensjon | 10.0 / 75-15.3 stålkant |
Kenskaper til båthengeren
- Anti-rust malt og toppmalt i mørkegrå
- 2 par 50 cm sidestøtter følger med, hvis lengre støtter ønskes, se tilbehør.
- Sterkt støttehjul inkludert
- Styre surringsløkker
Merk
- Sterkt støtteben er ikke inkludert
-
Båthengeren passer til båter i standard utførelse, under spesielle forhold kan hengeren selvfølgelig tilpasses din båt!
