Båthenger md 20000
HJEM > MD TRAILER > BÅTHENGER MD 20000
Båthengerne på bildene kan være ekstrautstyrte
Tilbehør til båthenger MD 20000
- Belysning (7-polet)
- Forlengelse av vogn
Båthenger MD 20000
Pris: Kontakt oss for et tilbud.
![]()
Vår stabile og ubremsede LGF båthenger med modellbetegnelsen MD 20000 er bygget i en meget robust og stabil stålkonstruksjon. Båthengeren er utstyrt med svivel og stabilt drag som standard. Trekkstangen er i sin tur avtagbar. Båthengeren passer til de fleste båtmodeller som snipe, motorbåt og seilbåt mm.
Vi i MD Trailer spesialbygger også etter dine ønsker!
Forskjellen mellom MD 10000, MD 15000 og MD 20000 er tykkelsen på materialet og antall aksler. MD 10000 har én bakaksel, MD 15000 to aksler og MD 20000 har tre aksler.
| Maks belastning | 20000 kg |
| Anbefalt båtlengde | Opptil 16 m |
| Total vekt | 21100 kg |
| Tjenestevekt | 1100 kg |
| Total lengde | 11 m (med drag), 8 m (uten drag) |
| Total bredde | Fra 265 cm |
| Aksetype | 4 aksler, 1 foran (dreieskive), 3 bak |
| Hjuldimensjon | 10, 0 / 75-15,3 stålfelg |
Kenskaper til båthengeren
- Sterk robust stålkonstruksjon
- Anti-rust malt og toppmalt i mørkegrå
- Leveres med ulike rekvisitter avhengig av båt, hvis lengre rekvisitter ønskes se tilbehør
- Tunge heveløkker
MERK
- Magnetisk lysrampe er ikke inkludert, se alternativer
Båthengeren passer til båter i standard utførelse, under spesielle forhold kan hengeren selvfølgelig tilpasses din båt!
