Båthenger MD 15000
HJEM > MD TRAILER > BÅTHENGER MD 15000
Båthengerne på bildene kan være ekstrautstyrte
Tilbehør til båthenger MD 1500
- Belysning (7-polet)
- Forlengelse av vogn
Båthenger MD 15000
Pris: 87 375 SEK (inkl. mva)
Pris ekskl. mva 69 900 SEK
![]()
Vår stabile og ubremsede LGF båthenger med modellbetegnelsen MD 15000 er bygget i en meget robust og stabil stålkonstruksjon. Båthengeren er utstyrt med svivel og stabilt drag som standard. Trekkstangen er i sin tur avtagbar. Båthengeren passer til de fleste båtmodeller som snipe, motorbåt og seilbåt mm.
Vi i MD Trailer spesialbygger også etter dine ønsker!
Forskjellen mellom MD 10000, MD 15000 og MD 20000 er tykkelsen på materialet og antall aksler. MD 10000 har én bakaksel, MD 15000 to aksler og MD 20000 har tre aksler.
| Maks belastning | 15000 kg |
| Anbefalt båtlengde | Opptil 14 m |
| Total vekt | 15900 kg |
| Tjenestevekt | 900 kg |
| Total lengde | 11 m |
| Total bredde | 265 cm |
| Aksetype | 3 aksler, 1 foran (dreieskive), 2 bak |
| Hjuldimensjon | 10,0 / 75-15,3 stålfelg |
Kenskaper til båthengeren
- Sterk robust stålkonstruksjon
- Anti-rust malt og toppmalt i mørkegrå
- Leveres med ulike rekvisitter avhengig av båt, hvis lengre rekvisitter ønskes se tilbehør
- Tunge heveløkker
Merk
- Magnetisk lysrampe er ikke inkludert, se alternativer
Båthengeren passer til båter i standard utførelse, under spesielle forhold kan hengeren selvfølgelig tilpasses din båt!
