Båthenger md 5500
HJEM > MD TRAILER > BÅTHENGER MD 5500
Båthengerne på bildene kan være ekstrautstyrte
Tilbehør til båthenger MD 5500
- Belysning (7-polet)
- 80 cm sidestøtter
- Forlengelse av vogn
Båthenger MD 5500
Pris: 61 125 SEK (inkl. mva)
Pris ekskl.. mva 48 900 SEK
![]()
Vår ubremsede LGF båthenger MD5500 er bygget i en robust stålkonstruksjon. MD 5500 leveres med traktorøye som standard. Denne båthengeren passer til de fleste båtmodeller som motorbåt, snipe, seilbåt etc.
Vi i MD Trailer spesialbygger også etter dine ønsker, ta kontakt!
| Maks belastning | 5500 kg |
| Anbefalt båtlengde | Opptil 10 m |
| Total vekt | 6100 kg |
| Tjenestevekt | 600 kg |
| Total lengde | 8,5 m |
| Total bredde | 265 cm |
| Aksetype | 2 aksler, 1 foran (svingbar), 1 bak |
| Hjuldimensjon | 10.0/80 – 12.0 stålfelg |
Kenskaper til båthengeren
- Anti-rust malt topp malt i mørkegrå
- 2 par 50 cm sidestøtter følger med, hvis lengre støtter ønskes, se tilbehør
- Styre surringsløkker
Båthengeren passer til båter i standard utførelse, under spesielle forhold kan hengeren selvfølgelig tilpasses din båt!
