Båthenger md 7000
HJEM > MD TRAILER > BÅTHENGER MD 7000
Båthengerne på bildene kan være ekstrautstyrte
Tilbehør til båthenger MD 7000
- 50 cm ballhanske
- Belysning (7-polet)
- 80 cm sidestøtter
- Forlengelse av vogn
- Teleskopisk trekkstang (100–150 cm)
| MD-tilhengeroppgradering til 80 cm stag | 2800 SEK |
| MD-tilhengeroppgradering til 100 cm rekvisitter | 3800 SEK |
| MD trailer 50 kule utskiftbar | 3060 SEK |
| MD trailer truck pull | 7660 SEK |
| MD tilhenger magnetisk rampe (7-polet) | 2960 SEK |
| MD tilhengerforlengelse av vogn | 2260 SEK |
| MD tilhenger teleskap trekkstang | 4560 SEK |
| MD tilhenger sterkt støtteben for MD 3000 | 1960 SEK |
| Aluminiumsboks | 1950 SEK |
Båthenger MD 7000
Pris: 58 625 SEK (inkl. mva)
Pris ekskl. mva 46 900 SEK
![]()
Propellertekniks ubremsede LGF båthenger med modelltegning MD 7000 er bygget i en robust stålkonstruksjon og leveres med traktorøye. Denne båthengeren passer til de fleste båtmodeller som snipe, seilbåt, motorbåt osv.
Vi i MD Trailer spesialbygger også etter dine ønsker!
Forskjellen mellom MD 5000 og MD 7000 er tykkelsen på materialet og lastvekten på akslene.
| Maks belastning | 7000 kg |
| Anbefalt båtlengde | Opptil 11 m |
| Total vekt | 7600 kg |
| Tjenestevekt | 600 kg |
| Total lengde | 10,5 m |
| Total bredde | 255 cm |
| Aksetype | Paraxel, boggi |
| Hjuldimensjon | 10,0 / 75-15,3 stålfelg |
Kenskaper til båthengeren
- Anti-rust malt og toppmalt i mørkegrå
- 2 par 50 cm sidestøtter følger med, hvis lengre støtter ønskes, se tilbehør
- Sterkt støttehjul inkludert
- Sterkt støtteben inkludert som standard
Båthengeren passer til båter i standard utførelse, under spesielle forhold kan hengeren selvfølgelig tilpasses din båt!
