Seilbåthenger 10-20T
HJEM > MD TRAILER > SEILBÅTSHENGER 10-20T
Båthengerne på bildene kan være ekstrautstyrte
Tilbehør til seilbåthenger 10-20T
- Belysning (7-polet)
- Forlengelse av vogn
Seilbåthenger 10-20T
![]()
Vår stabile og ubremsede LGF båthenger med modellbetegnelsen Seilbåthenger 10-20T er bygget i en meget robust og stabil stålkonstruksjon. Båthengeren er utstyrt med svivel og stabilt drag som standard. Trekkstangen er i sin tur avtagbar. Båthengeren passer til de fleste båtmodeller som snipe, motorbåt ogseilbåt mm.
Vi i MD Trailer spesialbygger også etter dine ønsker!
| Maks belastning | 5500 kg |
| Anbefalt båtlengde | Opptil 7,5 m |
| Total vekt | 6100 kg |
| Tjenestevekt | 600 kg |
| Total lengde | 8,5 m |
| Total bredde | 255 cm |
| Aksetype | 2 aksler, 1 foran (svingbar), 1 bak |
| Hjuldimensjon | 10,0 / 75-15,3 stålfelg |
Kenskaper til båthengeren
- Sterk robust stålkonstruksjon
- Anti-rust malt og toppmalt i mørkegrå
- Leveres med ulike rekvisitter avhengig av båt, hvis lengre rekvisitter ønskes se tilbehør
- Tunge heveløkker
Merk
- Magnetisk lysrampe er ikke inkludert, se alternativer
Båthengeren passer til båter i standard utførelse, under spesielle forhold kan hengeren selvfølgelig tilpasses din båt!
