Båthenger md 10000
HJEM > MD TRAILER > BÅTHENGER MD 10000
Båthengerne på bildene kan være ekstrautstyrte
Tilbehør til båthenger MD 3000
- Belysning (7-polet)
- Forlengelse av vogn
Båthenger MD 10000
Pris: 74 875 SEK (inkl. mva)
Pris ekskl. mva 59 900 SEK
![]()
Vår stabile og ubremsede LGF båthenger med modellbetegnelsen MD 10000 er bygget i en meget robust og stabil stålkonstruksjon. Båthengeren er utstyrt med svivel og stabilt drag som standard. Trekkstangen er i sin tur avtagbar. Båthengeren passer til de fleste båtmodeller som snipe, motorbåt og seilbåt mm.
MD Trailer skreddersyr også etter dine ønsker!
Forskjellen mellom MD 10000, MD 15000 och MD 20000 er tykkelsen på materialet og antall akser. MD 10000 har en bakaksel, MD 15000 to akser og MD 20000 har tre akser.
| Maks belastning | 10000 kg |
| Anbefalt båtlengde | Opptil 12 m |
| Total vekt | 10800 kg |
| Tjenestevekt | 800 kg |
| Total lengde | 11 m (med drag), 8 m (uten drag) |
| Total bredde | 255 cm |
| Aksetype | 2 aksler. 1 foran (snusirkel), 1 bak |
| Hjuldimensjon | 10,0 / 75-15,3 stålfelg |
Kenskaper til båthengeren
- Sterk robust stålkonstruksjon
- Anti-rust malt og toppmalt i mørkegrå
- Leveres med ulike rekvisitter avhengig av båt, hvis lengre rekvisitter ønskes se tilbehør
- Tunge heveløkker
Båthengeren passer til båter i standard utførelse, under spesielle forhold kan hengeren selvfølgelig tilpasses din båt!
