Båthenger md 5000
HJEM > MD TRAILER > BÅTHENGER MD 5000
Båthengerne på bildene kan være ekstrautstyrte
Tilbehør til båthenger MD 5000
- 50 cm ballhanske
- Belysning (7-polet)
- 80 cm sidestøtter
- Forlengelse av vogn
- Teleskopisk trekkstang (100–150 cm)
| MD-tilhengeroppgradering til 80 cm stag | 2800 SEK |
| MD-tilhengeroppgradering til 100 cm rekvisitter | 3800 SEK |
| MD trailer 50 kule utskiftbar | 3060 SEK |
| MD trailer truck pull | 7660 SEK |
| MD tilhenger magnetisk rampe (7-polet) | 2960 SEK |
| MD tilhengerforlengelse av vogn | 2260 SEK |
| MD tilhenger teleskap trekkstang | 4560 SEK |
| MD tilhenger sterkt støtteben for MD 3000 | 1960 SEK |
| Aluminiumsboks | 1950 SEK |
Båthenger MD 5000
Pris: 48 625 SEK (inkl. mva)
Pris ekskl. mva 38 900 SEK
![]()
MD 5000 er en ubremset LGF båthenger som er bygget i en robust stålkonstruksjon. Den leveres med en retraktorløkke. Båthengeren passer til de fleste båtmodeller som snipa, motorbåt og seilbåt.
MD Trailer skreddersyr også etter dine ønsker!
Forskjellen mellom MD 5000 og MD 7000 er tykkelsen på materialet og lasten vekt på akslene.
| Maks belastning | 5000 kg |
| Anbefalt båtlengde | Opptil 10 m |
| Total vekt | 5600 kg |
| Tjenestevekt | 600 kg |
| Total lengde | 9,5 m |
| Total bredde | 255 cm |
| Aksetype | Paraxel, boggi |
| Hjuldimensjon | 10.0/80 – 12.0 stålfelg |
Kenskaper til båthengeren
- Anti-rust malt og toppmalt i mørkegrå
- 2 par 50 cm sidestøtter følger med, hvis lengre støtter ønskes, se tilbehør.
- Sterkt støttehjul inkludert
- Sterkt støtteben inkludert som standard
- Styre surringsløkker
Båthengeren passer til båter i standard utførelse, under spesielle forhold kan hengeren selvfølgelig tilpasses din båt!
